ENBRA, a.s. Kontakty

ENBRA, a.s.

Sídlo: Durďákova 5, 613 00 Brno
IČ:44015844
DIČ: CZ44015844
Tel.: 545 321 203
E-mail: brno@enbra.cz

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 6085.

najít na mapě

 

BRNO - centrála společnosti

  • Popůvky 404, 664 41 Troubsko
  • Tel.: 545 321 203
  • e-mail: brno@enbra.cz
najít na mapě

Patrik Prokeš, vedoucí zakázkového oddělení
tel.: 731 534 766
e-mail: prokes@enbra.cz

 

PRAHA

  • Leknínová 3167/4, 106 00 Praha 10 - Zahradní Město
  • Tel.: 271 090 040
  • e-mail: praha@enbra.cz
najít na mapě

Marcel Majchrák, obchodně - technický zástupce
tel.: 603 144 975
e-mail: majchrak@enbra.cz

 

PLZEŇ

najít na mapě

Petr Kreuzman, obchodně - technický zástupce
tel.: 734 393 919
e-mail: kreuzman@enbra.cz

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE

najít na mapě

Radek Chmel, obchodně – technický zástupce
tel.: 737 254 478
e-mail: chmel@enbra.cz

 

PARDUBICE

  • Fáblovka 406, areál EXPOS, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic
  • Tel.: 466 415 579
  • e-mail: pardubice@enbra.cz
najít na mapě

Ing. Ondřej Bahenský, obchodně - technický zástupce
tel.: 731 682 202
e-mail: bahensky@enbra.cz

 

KARVINÁ

najít na mapě

Taťána Piechaczková, obchodně - technický zástupce
tel.: 737 254 471
e-mail: piechaczkova@enbra.cz

 

OLOMOUC

najít na mapě

Ing. Jiří Sobotka, obchodně - technický zástupce
tel.: 737 273 481
e-mail: sobotka@enbra.cz

ENBRA